• Home
  • Buy
  • Sell
    • Sign Up
    • Sign In
    • Wish List
    Sign Up Sign In
    Studentmarkt.net
  • All Categories
  • Antiek en Kunst
  • Audio, Tv en Foto
  • Auto diversen
  • Auto-onderdelen
  • Autos
  • Boeken
  • Caravans en Kamperen
  • Cds en Dvds
  • Computers en Software
  • Contacten en Berichten
  • Diensten en Vakmensen
  • Dieren en Toebehoren
  • Diversen
  • Doe-het-zelf en Verbouw
  • Fietsen en Brommers
  • Hobby en Vrije tijd
  • Huis en Inrichting
  • Huizen en Kamers
  • Kinderen en Babys
  • Kleding | Dames
  • Kleding | Heren
  • Motoren
  • Muziek en Instrumenten
  • Postzegels en Munten
  • Sieraden, Tassen en Uiterlijk
  • Spelcomputers en Games
  • Sport en Fitness
  • Telecommunicatie
  • Tickets en Kaartjes
  • Tuin en Terras
  • Vacatures
  • Vakantie
  • Verzamelen
  • Watersport en Boten
  • Witgoed en Apparatuur
  • Zakelijke goederen
All Categories
🖈 Plaats Advertentie Gratis
Studentmarkt.net
  • Welcome, Guest
    German English Dutch
  • Home
  • Buy
  • Sell
  • Wish List
  • Sign Up / Sign In
  1. Home
  2. Dieren en Toebehoren
  3. Vissen
  4. Aquariumvissen
ID: 25759

Farlowella acus

€6,85

No offers posted.
Wish List
Report
  • Seller

Seller Info

Semmies Petstore
Address: Amsterdam
Contact Seller
Seller's Other Items
  • Description
Description
Vindplaats:
Venezuela (Zuid-Amerika)
Lengte:
De opgegeven lengtes verschillen van 15 tot 25 cm voor volwassen exemplaren als max. grootte
Geslachtsonderscheid:.
De mannen zijn meestal een beetje groter en hebben een iets dikkere en ruwere neus. Ze zijn ook wat slanker terwijl de vrouwtjes iets voller gebouwd zijn.
Grootte van het aquarium:
voor deze vissen is een aquarium van ten minste 1m20 aan te raden.
Waterwaardes:
Ph: 6/7
Temperatuur: 24/27 °c
De vissen zijn gevoelig voor plotse waterveranderingen, dus een regelmatig onderhoud met wekelijkse waterverversingen is aan te raden.
Gedrag:
De Farlowella's zijn niet zo'n zwemmers, meestal liggen ze op een blad van een Echinodorus, kleven ze tegen de ruit van het aquarium of grazen ze het kienhout af op zoek naar algen. Als ze schrikken kunnen ze wel eens door het aquarium schieten waarbij opvalt dat ze niet zo'n handige zwemmers zijn. Omdat ze zo onhandig zijn kunnen ze zichzelf wel eens laten onderdrukken door andere meervallen. Het is  wel dat ze gezelschap van soortgenoten appreciëren.
Voeding:
Deze dieren eten vooral plantaardige voeding waarbij vooral bv Echinodorus bleheri afgegraasd wordt, groenvoer als komkommer en algentabletjes mogen niet aan het dieet ontbreken, ook wordt de vis wel eens vermeld als een prima algeneter. Diepvriesvoedsel en droogvoer worden eveneens aanvaard, het mag echter niet de voornaamste voedsel zijn.
Inrichting van het aquarium:
Deze dieren zijn geschikt voor een (niet te klein) gezelschapsaquarium. Grootbladige planten mogen, evenals stukken kienhout, niet ontbreken. Houd er rekening mee dat de vissen van sommige planten zullen eten. Als medebewoners zijn niet te actieve vissen zoals tetra's en Corydoras geschikt, ook dwergcichliden zijn geschikte medebewoners. De drukkere soorten als Barbussen worden afgeraden.
Ook het gezelschap van meerdere grote meervallen is niet aan te raden. Dit omdat ze zich naar de Farlowella's toe nogal eens pesterig kunnen gedragen waardoor de minder beweeglijke Farlowella's zich nog wel eens in een hoekje laten drukken.

  • Contact Us
  • FAQ
  • Terms & Conditions
  • Privacy Policy